Sale specialist
of luxury and sports car

Selected prestigious brands, friendly showroom, consulting

Selected cars from our offer

auto

Ferrari FF Panoramatic roof

170 000 EUR with VAT
140 496 EUR without VAT
detail of the car

Brands of cars from our offer

Visit our showroom

Our luxurious and comfortable showroom is ready to satisfy all your needs. Choosing, booking and drive testing is no problem, our well experienced staff is here for you. We will prepare all the necessary documets before hand, so you do not have to worry about anything.

SF Motors can even help you with choosing a suiting car insurance tailored to your needs.

We are looking forward to your visit!

slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img
slide img

About SF Motors

We are a luxury and exotic car dealer with many years of experience. As a previous part of ImpexCar Ltd. we have learned everything there is to know about meeting all of our clients needs and wishes.

We sell such prestigios brands as Lamborghini, Ferrari, Porsche, Aston Martin, Bentley and many others!

Everyone has something to choose from, so do not hesitate, and come for a consultation today.

Meet our team

fotka
Hendrik Viol
Salesman +420 731 639 667
hendrik@sfmotors.cz
fotka
Boris Vostřel
Service and maintenance of cars +420 730 800 088
bobo@sfmotors.cz
fotka
Markéta Mangual
Insurance and Finance +420 724 048 047
marketa@sfmotors.cz

Services which we offer

Sale of exotic
and luxury vehicles
Buyout of exotic
and luxury vehicles
Instalment of Sherlog
system
Negotiation of car insurance and financing
Proffesional
consulting
11.01.2019

slide img
23.12.2018

slide img
24.10.2018

Bugatti plánuje další auto i hybridní motor.

Druhý model od Bugatti je na řadě už hodně dlouho. Spekulovalo se o dalším supersportu, pak o sedanu, ale uvidíme, na co padne volba. Stephan Winkelmann pro Automotive News řekl, že značka hledá místo, kde investovat pro rozšíření nabídky.

Kdybychom se podívali napříč automobilovými redakcemi celého světa a dali jim otázku, na co sázejí, že to bude, pak by jednoznačně vyhrálo SUV. Ano, i Bugatti by mohlo mít skoro terénní auto. Proč ne? Vždyť ho má Bentley, Rolls-Royce, Lamborghini. Tak proč ne Bugatti?

Po crossoverech je dnes extrémní poptávka a konečně by i Bugatti mohlo vyrábět auto, na kterém by vydělalo. Volkswagen nemusí mít neustále trpělivost a dotovat výrobu. Když by SUV bylo výdělečné, mohlo by financovat projekt supersportu, který by trhal rychlostní rekordy.

Navíc nový hybrid, který nahradí současný W16, by se na instalaci do SUV hodil. Přece jen SUV nepotřebuje tolik dbát na štíhlou linii a nějaká ta akumulátorová sada se sem vejde. Hybridní pohonná jednotka (byť třeba v trochu umírněnější výkonové verzi) by se tak mohla vyrábět ve větších sériích než jen v jednotkách kusů.

Na obrázku je Buggati Divo.

slide img
16.10.2018

Mike Tyson V Praze! A SF Motors bude u toho!

Nejmladší světový šampion těžké váhy v boxu Mike Tyson se nesmazatelně zapsal nejen do sportovní historie. Stal se světovou legendou, kterou zná dnes opravdu každý. Jeho neuvěřitelný příběh stále budí zájem a pozornost. Teď máte jedinečnou šanci užít si ho i Vy. 1.11.2018 v Sasazu s SF Motors. 

slide img
20.09.2018

Monza SP1 a SP2 jsou nejsilnější Ferrari, která mohou na běžné silnice.

Ferrari představuje nové speedstery a to Modely Monza SP1 a SP2. Spadají pod novou třídu Ferrari Icona a jak je na první pohled zřejmé, vozy jsou inspirovány klasickými speedstery maranellské automobilky z padesátých let. Ve srovnání s nimi mají ale o poznání výkonnější techniku. Vždyť v útrobách jsou vůbec nejsilnější pohonné jednotky, které kdy Maranello vyprodukovalo pro legální provoz na silnicích! Základ je shodný s modelem 812 Superfast, tedy 6,5litrový dvanáctiválec, který tu však poskytuje obrovský výkon 603 kW (809 k) od 8500 otáček a 719 N.m točivého momentu od 7000 tisíc otáček To speedsteru stačí ke zrychlení z klidu na stovku za pouhých 2,9 sekundy. Pokud plyn u podlahy podržíte o něco déle, na 200 km/h jste za 7,9 sekundy. Maximální rychlost se prý šplhá přes 300 km/h a jelikož vůz nemá střechu ani žádný štít před řidičem, bude jízdní zážitek hodně podobný formuli 1.

slide img
Contact form
SF Motors, s.r.o.
Českomoravská 27, Praha
Sýkora Home building
Po - Pá od 09:00 do 18:00
(Individual meetings can be arranged by telephone.)

+420 286 580 888
+420 725 300 900
Hotline